Leden 2011

Rupert Grint: Konečně se můžu zbavit rezavých vlasů

29. ledna 2011 v 15:14 | Hermy Grint
hermionaweasley.blog.cz
"Právě se chystám, že si hlavu oholím zcela nebo alespoň obarvím. Lidé mě většinou poznávají právě kvůli těm vlasům. Jsem pyšný na to, že jsem zrzek, zvláštní je, že mě kvůli tomu nikdy nikdo moc nešikanoval. Ale už prostě potřebuju změnu," tvrdí dvaadvacetiletý herec.

Slavný zrzek zatím neměl moc štěstí v lásce. V červenci 2009 si postěžoval: "Nevím, co je to láska a být zamilovaný. Ještě jsem to nezažil." Loni v listopadu ale situace ještě stále nebyla o moc lepší: "Bylo pro mě zatím dost těžké udržet si vztah, protože jsem měl moc práce. Vyšel jsem si s lidmi, ale nikdy to nebylo vážné. Nebylo to jednoduché. Ale teď je láska to, na co se chci zaměřit."

Promo fotky e druhé části Relikvií!!

28. ledna 2011 v 16:27 | Hermy Grint |  Relikvie smrti
Nevím jak vy, ale mě to nadchlo...=) už dlouho jsem neviděla žádné pořádné novinky o HP7, takže jsem nadšená=) Ron vypadá tak úžasně, že to ani není možní a o Herm ani nemluvím ;D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

další v článku....;)

První oficiální fotka z Relikvií smrti

28. ledna 2011 v 16:23 | Hermy Grint |  Relikvie smrti
Podle mě je úžasná....=) všichni vypadají skvěle a prostě nechápu, kde se v Emmě už odmalička vzalo tak obrovské herecké nadání...nejen že většinu záběrů provede napoprvé bezchyby, ale když se podívátě, ty její výrazy všude....nádhera=)

HP7