Červen 2010

Les vacances sont ici...=)

30. června 2010 v 13:08 | Hermy Grint |  Moje řeči
H&R
Ahooojte všichni! musím teda aspoň něco napsat aby se neřeklo, že to nechávám na Pauline=Dnee,přeju vám všem nádherné prázdniny a dovolené, pořádně si to užijte a mějte se krásně a taky napiště kam všude pojedete=) já zatím nic neplánuju, zítra akorát jedu s rodinou na vejlet, ale další dny budu asi doma dělat chůvu...=D
a kdo z vás půjde na Eclipse do kina??doufám že mě to vyjde, už se nemůžu dočkat...btw ten trailer na Relikvie mě úplně nadchl, nemůžu se prostě dočkat až to za půl roku uvidím=) no to bude tka asi všehcno, už ani nevím co jsem vlastně pořádně chtěla, takže ještě jednou krásné prázdniny a dávejte na
                                     sebe pozor!=)tak zatím, Hermy*

Malý rozbor scén s Hermionou a Ronem z traileru HP7

29. června 2010 v 16:03 | Pauline Grint
Nemohla jsem si pomoct... ze snitchseeker.com jsem sebrala screeny z traileru, trošku si je upravila a... no prostě bude jako kdyby takový malý rozbor :)

Ron s Hermionou u Lasturové vily. Je zřejmé, že už je nejspíše po TÉ události v Malfoy Manor a Dobby je mrtvý :(

A je to tu... trailer k Harry Potter a Relikvie smrti :)

29. června 2010 v 5:06 | Pauline Grint
O můj bože, O můj bože.... momentálně nemám slov, jen vydávám jakési zvuky :D později přidám jakýs takýs názor... ale jedno musím říct... myslím, že to bude nejlíp zfilmovaný díl a to, že to rozdělili na 2 filmy... myslím, že udělali dobře :)

UPDATE: Nově s českými titulky :)


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TO JE DOKONALÝÝÝÝ... nemohla jsem si pomoct :D

Pauline a její úvodní... ehm článek

28. června 2010 v 16:06 | Pauline Grint |  Naše řeči
Zdravím :) Konečně jsem se jakž takž dokopala k úvodnímu článku ode mě. Sice jsem ho chtěla napsat rovnou s novým trailerem na Relikvie smrti ,ale nějakým nedopatřením jsem si myslela, že bude již dnes. Pauline se ovšem malilinkato spletla, takže trailer bude až zítra v jednu ráno :D ale jelikož jsem už Hermy slíbila, že článek bude dnes... tak budiž :D 
Nejsem na slohovky jako Hermy, takže se omlouvám :D nevím co bych takového napsala... někteří, kteří tento blog znáte již déle, tak mě možná znáte :) jsem původní majitelka tohoto blogu. Bohužel jsem před asi dvěma roky tento blog opustila s tím, že mě už Emma s Rupem tolik nezajímají, nebo nevím čím si to ten můj telecí mozek odůvodnil :D (15 let, co byste chtěli). No to jsem mírně odbočila, co jsem chtěla původně říct. No prostě po "Hermionaweasley období" jsem měla nespočet blogů, netřeba ani počítat, malokterý mi vydržel déle než 2 měsíce. Byla jsem jako přelétavé ptáče a na žádném jsem nebyla po delší době prostě spokojená. Neměla jsem TEN pocit, který jsem mívala (a stále mám) na hermionaweasley, tak jsem si řekla, že si založím nový blog o Emmě a Rupertovi (přestože u mě teď spíše vládne slash, yaoi nálada :D). Napsala jsem o tom jen tak mezi řečí Hermy a ona jen tak mimochodem (:D) zmínila, že jestli bych nechtěla převzít naše děťátko :) Že chápe, že asi nemám náladu to taky všechno překopat... a svou obrácenou psychologií na mě tak zapůsobila, že se mi ten plán začal více než zamlouvat :) (A byla jsem ráda, že se mnou vůbec Hermy ještě počítá... Arigatooo :-* :D) Dále jsem naznačila, že bych byla ráda, kdyby aspoň psala informace o sobě na blog když bude mít chuť :) a Hermy se toho chytila všema deseti :D a že by mohla přidávat i články :) byla jsem strašně ráda a tak se z nás staly spolumajitelky :) Ani nevím jak ti poděkovat :-* jsem moc ráda, že můžu být zase součástí TOHOHLE :)
Pokud jde o začátek rekonstrukce... tu plánuji buď zítra nebo ve středu po vysvědčení :) Nemůžu se dočkat až budu zase přidávat články a že jich bude, protože to chce všechno promazat, vyměnit... Taky se zítra chystám překládat anglické články, rozhovory... to bude ovšem zajímavé, to že mám za 1 z AJ neznamená, že v ní nějak extra moc vynikám :D
Zítra hned ráno jak vstanu (kolem 5. hodiny) přidám hnedka trailer k Relikvím, který má mít kolem dvou minut :) bude na 1. i 2. část Relikvií :) jako malou ochutnávku přidávám screen z traileru a který mě asi zaujal nejvíc :)
Všem co četli knihu je myslím jasné z které scény to je. Takto vypadá Ronův ztrápený výraz, když vidí Harryho s Hermionou v objetí, když jako přízrak vyletí z medailonku... nemůžu se té scény dočkat... už aby byl aspoň ten trailer :) 
Na konec bych chtěla říct, že se těším na spolupráci s Hermy (je výborné jak rychle se dokážeme na něčem domluvit :D) :) 
Tak nakonec je to celkem dlouhé... ale plné blábolů :D Radši to po sobě nečtu tak omluvte případné chyby (čeština mi nikdy nešla :D)

PS: Proboha za ty srdíčka u každé rubriky bych se po těch třech letech nejradši zabila :D

Jako obvykle-ahoooj!!!=)

26. června 2010 v 15:35 | Hermy Grint |  Moje řeči
H&R
Čaute všichni!=)*
ani nevíte jakou mám teď dobrou náladu=D=)nebudu to rozebírat, musím vám to prostě hned napsat...=D všichni co tohle teď čtete jste nejspíš asi četli i kousek minulého článku, kde jsem hlavně psala o tom, že nejspíš končím a jestli by tenhle bloček někdo nechtěl převzít a víte vy co??
○dneska se mi opravdu někdo ozval, resp. není to jen tak někdo, je to jedna moc důležitá osůbka, která pro tenhle blog udělala nejvíc -asi už někteří tušíte- Pauline Grint!!! (asi ji znáte taky pod jménem Bella R.Black=)
○prostě tohle je fakt úžasná zpráva, dohodly jsme se na tom (díky ní=) zrovna dnes, takže vám tuhle skvělou novinku sděluju nejdřív jak to šlo=)
○musím Pauline moc poděkovat za to, že se takhle rozhodla, že má v úmyslu tady udělat pořádek (protože já jsem byla strašně líná a proto je tu teď takový nepořádek v menu a všechno=D) a taky, že mi navrhla abych s ní byla spoluadminka, moc mě to potěšilo a jsem za to opravdu ráda, tohle jsem si vždycky přála, abychom mohly být na blogu obě dvě=)já sice asi nebudu tak často přidávat články jako Paulie, takže ona bude hlavní adminka, ale budu se snažit sem chodit častěji než doteď=)
○určitě jsem asi ještě něco chtěla napsat, ale kvůli tomu nadšení, které teď mám, už si prostě nemůžu vzpomenout=D asi ještě že se tu určitě objeví nějaký nový design, protože tenhle je tu už opravdu hoodně dlouho, i když je opravdu nádherný (díky roxy=)...jo a ještě-tématika blogu zůstane stejná-Ronmione (Hermiona&Ron♥), Emma, Rupert a ostatní okolo HP=)
○tak zatím se tu mějte krásně, určitě se tu brzo objeví něco nového nebo něco přibyde, protože odteď už tu bude i Pauline, které tímto ještě jednou za všechno děkuju a těším se!:-*♥

tak ahojte=DHermy=)