Duben 2010

Ahoji=)

18. dubna 2010 v 17:13 | Hermy Grint |  Moje řeči
www.hermionaweasley.blog.cz
Ahojte!=)sice jsem přijela už v pátek,ale dřív jsem se tu nedostala=)v Anglii,Walesu i ve Francii bylo nádherně,představte si,že ve VB za tu dobu co jsme tam byli ani jednou nepršelo=Djen v Paříži ve čtvrtek sprchlo...=)památky nádherné,zážitky skvělé,lidi úžasní,počasí super,skvělá paní u které jsme byli a jídlo bylo taky docela dobré=Dco víc si přát=D

-a sice jsem ani moc nečekala že někoho slavného potkám a taky to nejsou lidé,kteří by byli tak všeobecně známí,jako jejich dcera,ale představte si,potkala jsem tatínka a nevlastní mamku Emmy Watson a jejich děti!!=Dještě teď tomu pořád nemůžu uvěřit a jsem neskutečně šťastná!potkala jsem je hned druhý den-v neděli po půlnoci v ranních hodinách na trajektu,kterým jsme se plavili i my se školou-Calais-Dover,nevím jak nás to napadlo,ale s kamarádkou jsme obě pořád pochodovaly lodí a hledaly jsme nějaké dobré sedadla,kde bysme se uvelebily ke spaní a zašly jsme až na nepřednější část lodi,kde dost drncaly motory a nebylo nám tam zrovna nejpříjemněji,když tu najednou vidím přicházet do místnosti,kde jsme byly Chrise a Liz,jejich chůvu,nebo co to bylo za paní a děti...=)no myslela jsem že se mi to zdá a po chvilce váhání jsem si prostě musela i kolem třetí ráno dojít pro podpis=Djednak kvůli vám,abyste mi věřili a taky kvůli sobě,protože to bylo něco úžasného!=D=)panu Wtasonovi jsem řekla,že jsem velká fanynka Emmy,že je moc dobrá herečka a jestli by mi nedal podpis,ten nechápal,že sjem ho poznala,tak jsem mu nějak i když ne moc dobře vysvětlila že ho znám z fotek s Emmou,pak se ještě zeptal odkud jsem,tak jsem řekla že z ČR a podepsal se mi...na rukách měl myslím malého Tobyho,pak jsem šla ještě za paní Elizabeth,která zas měla u sebe ty holčičky,poprosila jsem ji a podepsala se mi...potom jsem je už nechala a celá šťastná šla za kamarádkou...sice je mi líto že jsem se s nima nemohla vyfotit,ale říkala jsem si,že by to nebylo slušné je takhle otravovat v noci,bylo rozespalí a navíc,jak bylo vidět,nikdo jiný kromě mě je nepoznal,takže focení by ještě přilákalo pozornost,kdyby to dovolili...=)

-takže jsem šťastná za ten podpis a úžasné setkání a samozřejmě jsem vám to tady nemohla nedát=Djelikož jsem u sebe v baťůžku měla papír jen s insktrukcemi do Londýna,který jsme dostali nedávno,tak to mám na tom obyčejném papíře=Dale aspoň někde=Dtakže první podpis určitě poznáte-od Chrise Watsona a druhý od jeho manželky=)takže ještě se omlouvám,že jsem se tak rozepsala,ale musela jsem vám to napsat,jsem v sedmém nebi!=D=)zatím se mějte krásně a krásný týden=)a děkuji všem za milé komentáře v minulém článku:-***

www.hermionaweasley.blog.cz
prosím,nekopírovat!!!
pozn.:kdyby někdo chtěl vědět jak vypadá nevlastní mamka Emm-tady,její taťka je na avíku a myslím že ho od vidění na fotkách s Emm znáte a její menší sourozence ty tu musím někdy hodit=)jsou zlatí=)jinak ještě přijde mi,že mají podobné písmo,ale jak by nekdyž to chudáci smolili na koleně a ještě na trajektu ráno...=)

Ahojky=)

9. dubna 2010 v 15:11 | Hermy Grint |  Moje řeči
l
p
Ahojky!=)všechny zdravím a hlavně SB=)je to asi zbytečné, když tu teď moc často nejsem, ale chtěla jsem vám jen oznámit že tu celý příští týden nebudu, jedu se totiž podívat do Anglie a podruhé i do Francie...=)moc bych si přála tam někoho z HP potkat, ale asi nebudu mít štěstí jako většina...=D=)tak aspoň vám všem přeju ať se máte moc pěkně a důvod proč jsem tenhle článek napsala je ten, že k hodně mým SB chodím každý den, když můžu a teď nejspíš týden u nikoho nebudu, tak jen chci aby to věděli=)tak se mějte moc pěkně a držte mi palce ať se tam aspoň nějak domluvím=Dpa Hermy:-*

Emma:v USA mi chybí anglické jídlo

3. dubna 2010 v 16:31 | Hermy Grint |  Emma- news
www.hermionaweasley.blog.cz
Herečka Emma Watson tráví většinu z posledních dní na Rhode Islandu, kde se věnuje studiu literatury na Brownově univerzitě. Nechybí jí téměř nic. Dokonce ani partner, s nímž se rozešla a ve škole si za něj našla náhradu, španělského herce a hudebníka. Ovšem čím skutečně strádá, je nedostatek dobrého jídla. Představitelce Hermiony z Harryho Pottera totiž nelezou americké blafy a ráda by měla na východním pobřeží USA aspoň jeden britský obchůdek Marks And Spencer, kam by mohla chodit nakupovat typické anglické lahůdky.

"Chybí mi moc jídlo, jídlo nejvíc! Jídlo z Marks And Spencer. Chybí mi pravá anglická čokoláda. A taky mi chybí takové blbosti jako typické britské reklamy v televizi," přiznala Watson.

Nesvá se cítí devatenáctiletá hvězda také v americkém oblečení. Teprve ve škole jí došlo, že existuje osobitý britský styl.

"Myslím, že britský styl je ovlivněn počasím. My máme příšerné počasí. Je tam často šedivo a deštivo, takže se musíme více zahalovat, aby nám bylo teplo a příjemně. A myslím, že to také vede k velké tvůrčí invenci v barvách, proto jsou naši návrháři tak inovativní," dodala Emma.

osobnosti.cz

Rupert na Jameson Empire Film Awards

3. dubna 2010 v 16:30 | Hermy Grint |  Rupert- Akce
Moc mu to tu slušelo....=)ty dvě poslední fotky jsou nejlepší...:-*=)jak se vám líbí?už dlouho se nikde neobjevil...=)
1
další v článku...=)

Emma na letišti Heathrow v Londýně-26.3.2010

3. dubna 2010 v 16:30 | Hermy Grint |  Emma- news
Mě se tu moc líbí....=)krásné kalhoty,tenisky,svetr a vlasy...=)
1
další v článku...