Červenec 2009

Nová fotka Hermiony a Rona z Prince

29. července 2009 v 14:37 | Hermy Grint |  ER- Fotky z natáčení
No není tahle fotka nádherná?=)to je prostě krása...=)

enigmadoprincipe_stills_hq2


Ahojky, na skok a zase zpět=)

28. července 2009 v 20:59 | Hermy Grint |  Moje řeči
Ahojky=)všechny moc zdravím a zároveň se omlouvám za to že i když jsem slíbila že tu už minulý týden budu, tak jsem nepředpokládala že to tak nebudu stíhat=Dmám doma svojeho bratrance a s ním se prostě nedá jít ani na net=D=(pořád do mě něco hustí, takže teď jsem si utrhla pět minutek abych vám mohla napsat, omluvit se a vysvětlit...=)
-projížděla jsem pár stránek o HP a koukám že je docela dost novinek...ty ovšem dneska přidat rozhodně nestihnu...=(takže budu to must nechat na "potom" až zase budu mít čas na netu být, doufám že to někdy bude a brzo=Dna začátku prázdnin jsem psala že celé prázky na netu ztrávit nechci, v období premiér HBP to sice tak nevypadalo, ale jak vidíte teď už se toho držím=Djako mě to moc baví když mám na to čas ale teď ho zrovna moc nemám no=Dzítra nebo ke konci týdne nejspíš pojedu opět k babi a dědovi, takže nevím nevím, jestli se mi vůbec podaří přepřipravit nějaké články, takže předem se už teď omlouvám, ale jak říkám, jsou prázky tak si musím vzít trochu dovolené=D
-no a ještě nesmím zapomenout na velké poděkování za vaše návštěvy a komentáře, za které moc děkuji!=)momentálně opravdu nemám čas přidat nějaký článek takže ani na komentáře odpovědět mi čas bohužel nezbývá i když bych moc chtěla=)takže všechno se budu snažit napravit až budu moct a budu zpátky=)
-takže zatím se mějte všichni moc krásně, užívejte druhou půlku prázdnin a držte mi palce ať tu budu moct být co nejdřív=)
pa Hermy=)

P.s.tak nějaký článek jsem ještě v rozepsaných našla, tak ho tu dám ať tu není jenom tenhle dlouhý textík=D=)a ještě-tenhle článek jsem napsala včera večer, ale nevím proč-nešel mi zveřejnit-takže jsem ho strčila do rozepsaných a je tu teda až dnes=)jen abyste věděli-ptž datum tohohle článku je včerejší ale objevil se tu až teď=)

Emma na Bafta 2005

22. července 2009 v 10:00 | Hermy Grint
Tam se mi moc líbila, ale botky bych vyměnila=)Rupert na MTV Live 2007

21. července 2009 v 10:00 | Hermy Grint |  Rupert- Akce
Tady se mi fakt moc líbil!=)moc mu to slušelo!=)harrypotter-world.blog.cz a bellacissy.blog.cz

Další fotky Emmy z show Davida Lettermana

20. července 2009 v 14:00 | Hermy Grint
Jsem tak ráda že zase můžu přidat nějaké fotky Emm z téhle show...prostě já k nim pořád nemám slov...taková dokonalost...strašně se mi tu Emm líbí=)
další fotky v článku...;)

Starší fotky Rupa z Christmas Fair

20. července 2009 v 10:00 | Hermy Grint |  Rupert- Akce
I když jsou tyhle fotky už starší tak já jsem je ještě neviděla=D=)jak se vám líbí?=)
další fotky v článku...;)

Rupert-Paris photocall HP5

19. července 2009 v 14:00 | Hermy Grint |  Rupert- Photocall
Tady se mi tehdy moc líbil=)vypadal skvěle=)
další fotkyv článku...;)

Nové fotky Emmy z natáčení Relikvií smrti

19. července 2009 v 10:00 | Hermy Grint |  Relikvie smrti
Ta druhá se mi líbí...=)

UEvohctWwptpfi3bRx3YEBgEo1_500 UEvohctWwptpfi3bRx3YEBgEo2_500

watsonuncensored.canalblog.com

Animace Hermiony a Rona!

18. července 2009 v 14:00 | Hermy Grint |  ER- animace
Fakt super animace Rona a Hermiony nejspíš z Prince dvojí krve...=)Emma-Today show s pejskem=)

18. července 2009 v 10:00 | Hermy Grint
Tahle fotečka se mi moc líbila!=)Emm to tam s tím psíkem opravdu sluší...=)jak se vám líbí?=)
watson-daily.com

Loučím se :)

17. července 2009 v 19:55 | Hermi
Tak dnešní den je poslední kdy na tomhle blogu dělám záskok za Hermy Grint. Musím říct, že se mi tu pracovalo skvěle a kdykoli bude ještě Hermy potřebovat ráda ji s přidáváním článků vypomůžu. Jinak se do 23. 7. (čtvrtek) kdy by se měla Hermy vrátit zpět - budou objevovat předpřipravené články, takže se mát na co těšit a já doufám, že jste to těch pár dnů se mnou vydrželi a že jste i přes to, že Hermy chyběla dostávali denně čerstvé novinky :)

S přáním krásného dne
Hermi


Rupert v rozhovoru pro BBC Radio 1

17. července 2009 v 19:40 | Hermi |  Rupert - news
O novince jsme byly už informováni a to o možnosti vyslechnout si program Harry Potter Special, což je tříhodinové vysílání přímo z prostorů, kde se právě natáčejí Relikvie Smrti.
První z herců poskytl rozhovor Rupert Grint (cca. od 23. minuty).

 • Rupert mj. hovoří o tom, že studia Leavesden se staly jeho druhým domovem (vzhledem k tomu, kolik času v nich za posledních deset let strávil) a na přesunování po nich má i vlastní kolo.

  Film Harry Potter a Princ Dvojí Krve viděl v konečné podobě čtyřikrát a velmi se mu líbily famfrpálové scény - protože když je natáčeli, bylo to před zeleným pozadím a nevědel jak si výslednou podobu dost dobře představit.
  Dále vypráví o Jessie Cave - podle jeho názoru vztah Rona a Lavender nelze nazvat láskou - a to tom, že při castingu roli Lavender dělal zkušební scény s asi 8 dívkami.
  Moderátorka Edith Bowmanová ho označila za komediální génia a snažila se dozvědět něco o jeho temném tajemství.
  Rupert na dotazy a "pod nátlakem" prozradil, že z rekvizit si nechal kravatu ze šestého filmu (žertoval i o zlatém vejci z ohnivém poháru), že některé komparzistky byly velmi pěkné a že momentálně všechny jeho přezdívky nejako souvisí s překonáním prasečí chřipky.
  Na závěr vybral pro posluchačů pesničku Save the World - Get the Girl od The King Blues.
zdroj: překlad a úprava od priori-incantatem.sk
od harrypotter-world.blog.cz

Emma se svojí asistentkou

17. července 2009 v 19:25 | Hermi
zdroj: klik

Video Emmy z photoshootu In Style

17. července 2009 v 14:00 | Hermy Grint
Doufám že tu ještě není=)Rupert na tiskové konferenci HP5 v Londýně

17. července 2009 v 10:00 | Hermy Grint |  Rupert- Akce
Na tyhle úžasné fotky se můžete podívat díky Bells!=)Rup je tady prostě dokonalý, strašně moc mu to sluší...nádherný prostě!=)


další krásné fotky v článku...;)

Režisér Yates o vtipných scénách v Princi!

15. července 2009 v 19:26 | Hermi |  Princ dvojí krve
Nejnovější film o Harry Potterovi překvapil doteď většinu diváků především vtipným zpracováním. V jednom z poskytnutých interviewů se k těmto prvkům ve filmu vyjádřil i samotný režisér David Yates:

"Skutečně miluji humor. Mám rád vtipné situace. Myslím, že to ovlivňuje zatížení herců, ale Dan, Rupert a Emma to celkem zvládli. I když scénář je trochu intenzivní, Steve je skutečně skvěle pospájel s jednotlivými okamžiky tak, že jsou okouzlující. Nejsou to vtipy. Jsou to delikátní vtipné kousky. Je tu například scéna s dortíky, když si Rupert sedne mezi Daniela a Bonnie. Právě tahle scéna byla do jisté míry improvizovaná. Byl tam velký talíř s dortíky a Rupertovi jsem řekl, vím co uděláme, skus tohle a tohle a potom Steve napsal dost skutečně zábavného materiálu, který jsme využili, protože jsem si ho oblíbil a oblíbili si ho i kluci. Myslím, že potřebujeme takovouhle atmosféru udržet. Myslím, že dospělí se na to těší a udrží je to ve správné náladě."

zdroj: překlad a úprava ze stránky priori-incantatem.sk

Emma v novém filmovém muzikálu Marilyna Mansona?

15. července 2009 v 19:19 | Hermy Grint |  Emma- news
Hvězda filmové série o Harry Potterovi, herečka Emma Watson, bude zřejmě účinkovat ve filmu Marilyna Mansona. Devatenáctiletá rodačka z Paříže by měla stvárnit princeznu v jeho gotickém muzikálu o Popelce.

"Emma by chtěla ukázat, že má na víc než na Hermionu Grangerovou. Viděla, jak se její herecký kolega Daniel Radcliffe dokázal úplně odosobnit od postavy Pottera v představení Equus a myslí si, že cosi podobného se může podařit i jí," uvedl jeden z jejich známých. Emma Watson doposud v žádném jiném filmu v kinech s výjimkou "potterovek" nehrála.

Na televizních obrazovkách se však objevila jako Pauline Fossil v adaptaci dívčího románu Baletní střevíčky (2007) od anglické spisovatelky Noel Streatfeild z roku 1936 a svůj hlas propůjčila do animovaného rodinného fantasy Příběh Zoufálka (2008).
Přesto budeme Emmě držet palce :)

zdroj: překlad a úprava ze stránky priori-incantatem.sk

Emma na nákupech s přítelem Jayem!

15. července 2009 v 19:12 | Hermi
Emma se dnes objevila na nákupech v okolí Waitrose společně se svým přítelem Jayem. Paparazzi nemohli nechat nic náhodě a proto se objevila pořádná kupa fotek ze soukromí Emm. Fotek je jak už jsem psala opravdu dost a proto se omlouvám, že jsem je sem vložila zmenšené. Samozřejmě, díky za ně stránce watsonuncensored.canalblog.com!
emma_watson_jay_barrymore_couple_01 emma_watson_jay_barrymore_couple_02 emma_watson_jay_barrymore_couple_03 emma_watson_jay_barrymore_couple_04 emma_watson_jay_barrymore_couple_05 emma_watson_jay_barrymore_couple_06 emma_watson_jay_barrymore_couple_07 emma_watson_jay_barrymore_couple_08

Na hromadu dalších fotek se zmenšeným náhledem se můžete podívat v celém článku!