Prosinec 2008

Emmino oblečení 2008

31. prosince 2008 v 15:12 | Hermy Grint
Předem upozorňuji že díky mému sb Verčuli z tragika.blog.cz mám tyto fotky a že sama si musela dát určitě velkou práci, než je udělala, takže kopírujte jen s jejím zdrojem!!!!=)
Jsou tu fotky skoro ze všech akcí, kde se Emm objevila a kde ji fotografové vyfotili, protože je dnes už poslední den ve starém roce 2008, takže taková rekapitulace...opravdu jí to moc sluší a všechny modely se mi moc líbí!co vám?=)

Zmijozelská společenská místnost

31. prosince 2008 v 11:22 | Hermy Grint |  Kámen mudrců
Tahle fotka se mi moc líbila, mám moc ráda fotky z nějakých míst v Bradavicích a tahle se mi líbila...=)
Díky Hermi!=)

Animace

31. prosince 2008 v 9:10 | Hermy Grint |  AnimaceDalší v článku...

Fotky Emmy z konference TTOD

30. prosince 2008 v 16:00 | Hermy Grint
Díky Zuzce vám tu můžu dát tyto kouzelné fotky Emmy z konference TTOD!
Jsou opravdu nádherné, Emmě to moc sluší a hází tam dobré ksichtíky...=)
Určitě se podívejte, je jich 15 a 7. se mi nejvíc líbí...=)


Ostatní v článku!=)

Scany Prince z časopisu Cinelive

30. prosince 2008 v 13:30 | Hermy Grint |  Princ dvojí krve
Díky Hermi!tu máte scany starších fotek Prince dvojí krve z francouzského magazínu Cinelive...=)mě se moc líbí, kdybych měla čas, tak bych si to možná přečetla, franinu dělám už pět let, ale zrovna za půl hodiny jedu pryč, jak jsem vám už psala, tak možná jindy...xD
tak se tu mějte, na všechny komentáře atd. odpovím až se vrátím, ahoj=)

Plno dalších (asi 10) v článku=)

Emmin mob

30. prosince 2008 v 11:14 | Hermy Grint
Tentokrát tu máte Emmin mobil od Blackberry tuším, který má i Avril Lavigne...brala bychxD
Ale já už má svoji konečně opravenou Nokiu 6300, která mi plně vyhovujexD (rozmlátila jsem ji displej, chudákxD)a díky tomu mě teď napadla anketa i když se tu moc nehodíxD-jaký máte mobil??(dolex)

Emminy botičkyxD

30. prosince 2008 v 9:10 | Hermy Grint
Jů, tak ty bych chtěla!ještě když jsou v té stříbrné barvě, tak se mi moc líbí!=)Budu pryč

29. prosince 2008 v 19:22 | Hermy Grint |  Moje řeči
Nedávno jsem vám psala, že někdy v průběhu tohoto týdne tu nebudu...=)
Jedu k babičce, kde budu hlavně s kámoškou z Prahy a oslavíme spolu i silvestra a nový rok, takže abych nezapomněla už předem vám přeji úspěšný start do nového roku, ať je ještě lepší než tento...=)
Máte předpřipravené nějaké články, novinky (jestli nějaké budou=) vám přidám až se vrátím, což bude asi ve čtvrtek nebo v pátek a nebudu tady teda od zítřka=)
Takže mě prosím omluvte, že tu nebude tolik článků za den jako jindy=)
Možná vám ještě stihnu napsat nebo přidat nějakou novinku zítra dopoledne, ale to jen když budu mít čas=)
Takže se mějte všichni moc krásně hlavně moje milé SBčka, kterým už na bločky nebudu psát přání do nového roku, ptž bych to nestihla, tak doufám že vám to nevadí, když ho máte tady=)
Už teď se těším až vám zase napíšu...pa vaše Hermy Grint=)

Návštěvnost 22.12-28.12.2008

29. prosince 2008 v 19:15 | Hermy Grint
Pondělí:87
Úterý: 110
Středa: 50
Čtvrtek: 57
Pátek: 56
Sobota: 57
Neděle: 60

Celkem:477

Moc všem děkuju, držíte se už od minula stále nad 450, to je báječné!=)

Vliv světové krize na HP filmy!

29. prosince 2008 v 14:53 | Hermy Grint |  Relikvie smrti
Světová ekonomická krize dolehla už i na Hollywood. Britské noviny The Independent se ve svém dnešním vydání zaměřují na finanční situaci filmových studií, které vyrábějí velkorozpočtové fantasy filmy, jakými jsou například i filmy o Harrym Potterovi. Poukazuje na to, že studia Warner Bros. kvůli krizi odložili natáčení pokračování Zlatého kompasu-Magický nůž, Disney odstoupil od produkce třetího pokračování Narnie.

Situace s filmy o Harrym Potterovi je sice stabilnější, ale ne úplně bezpečná. Podle scenáristy HP filmů Stevena Klovese, jsou filmové studia Warner Bros znepokojeny vyhlídkami na poslední tři filmy o Harrym Potterovi. Filmy, které vznikají na motivu nových knih ze série nejsou mezi diváky očekávané tak moc jako byly první.

Další článek poukazuje na to, že filmová série o Harrym Potterovi doteď překonala tržby úspěšných sérií ako Star Wars a Pán prstenů. Nad výrobou poslední Potterovky (Relikvie smrti) proto Warneři dlouho neváhali. Princ dvojí krve přijde do kin v létě. Filmová společnost doufá, že film přitáhne do kin dostatečný počet diváků i přes krizi, kterou zažívá světová ekonomika.

můj překlad z priori-incancatem.sk

Emma dnes v Ballet Shoes

29. prosince 2008 v 13:54 | Hermy Grint |  Emma- news


Kdo máte kanál BBC1, tak se dnes můžete podívat na film Ballet Shoes, kde hraje naše Emma Watson herečku Pauline Fossil...v Anglii by měl být vysílán ve tři hodiny odpoledne, ale vzhledem k časovému posunu u nás to bude nejpíš ve čtyři, ale nejsem si jistá, kdyžtak si to zapněte už ve tři a uvidíte;)já jsem tento filmu už viděla, ale bohužel jen na netu...takže kdo jste ho ještě neviděli se určitě mrkněte pokud tento kanál máte...=)

Díky Danielle

Od Verčule k Novému roku

29. prosince 2008 v 13:54 | Hermy Grint |  Od SBček
Od Verčule jsem dostala moc hezký diplomek k Novému roku-díky!=)


Emma ve Vánočním pořadu na T4!

29. prosince 2008 v 10:15 | Hermy Grint
I když je tohle video trochu delší, určitě se nenechte odradit...je sestříhané, aby v něm nebyly reklamy...Emma zde vykládá i o tom že je jejím hrdinou Barrack Obama a že se těší na natáčení scény v HP7 a to jak Ron opouští Harryho a Hermionu...nedivím se jí, bude to uričtě velice velice zajímavé, aspoň v knize to tak je!
Takže určitě se podívejte, Emma je na začítku podle mě "zabalená" jako dárek, jde vidět obrovská červená mašle (ale teda ta ženská je šílená, ječí tam podle mě až moc dlouhoxDjde vidět že je Emm trochu v rozpacích, ale já bych nejspíš ječela taky=D), teda aspoň myslím že to je ona a taky-nejdřív jsem si myslela, že tyhle Emminy kalhoty jsou ty z jejího nového shootu Sunday Times, ale Danielle, které také moc děkuju za toto video a informaci si myslí že jsou to (pro ty kdo ví) ty kožené co už měla např. na premiéře Ano Una a ty se mi moc nelíbí, ale sluší jí to c kombinaci s tím topíkem a nakulmovanými vlasy...=)


Emminy šaty

29. prosince 2008 v 9:10 | Hermy Grint
Emminy šaty...no já nemám co dodat, jsou nádherné, samozřejmě to lemování u krku se mi nejvíc líbí, jí opravdu velmi sluší...=)vlevo má podobné i Diane Kruger...ale mě se víc líbí světlé s tmavším lemováním jako má Emma a taky má k tomu moc hezký make-up...=)


25.spřátelený blog

29. prosince 2008 v 9:08 | Hermy Grint |  Spřátelené bločky
Princess má blog hlavně o HP, Twilight, ale můžete tu najít i další zajímavé věci, takže se určitě podívejte=)

Emma dabuje princeznu Peu!!!

28. prosince 2008 v 21:45 | Hermy Grint
Určitě se na tohle video podívejte!Trvá také jen 1:18, takže vám to moc času nezabere...=)
Emm zde dabuje princeznu Peu s hercem, který dabuje malého myšáka, moc jí to sluší, má na hlavě korunku a jde vidět že to opravdu prožívá!
Nejlepší je jak přestane dabovat-0:25 a je to zase normální Emma a ne princezna-ten její pohled se mi strašně líbí!=DEmminy balerínky

28. prosince 2008 v 9:10 | Hermy Grint
Moc se mi líbí, ale spíše když je měla s těmi jeansy....to vypadá víc zajímavě!=)Boty od Channelu

27. prosince 2008 v 22:27 | Hermy Grint
Měla je i Kate Bosworth...jsou nádherné i když já jsem spíš obdivovala oboje šaty...=)
24.spřátelený blog

27. prosince 2008 v 22:25 | Hermy Grint |  Spřátelené bločky
Emmush má krásný blog hlavně o Emmě Watson, také i HP a Letopisech Narnie...určitě se zajděte podívat, je super!Dostala jsem taky moc hezký diplomek za spřátelení-děkuju!=)


Rozhovor s Emm!

27. prosince 2008 v 20:58 | Hermy Grint |  Rozhovory
Díky Danielle a jejímu překladu vám tu můžu dát rozhovor Emmy...mluví zde o všem možném a hlavně o jejím soukromém životě!
Danielle některé anglické slova nepřeložila a ani mě to nejde, takže se můžete setkat s nějkým tím anglickým slovíčkem v české větě, ale i tak jí patří můj velký dík za tak dlouhý článek!=)

Její výkon jako žačky Hermiony Grangerové v Harrym Potterovi ji korunoval jako neoblíbený sex symbol. Nijak jí to však nepomohlo.

Více v článku...!=)